קידום נוער - היל"ה בחירום

לפניכם מגוון אפשרויות לשימור על מסגרת הלמידה ביחידות קידום נוער היל"ה באמצעות למידה מרחוק. אנו - צוות טכנופדגוגיה בהיל"ה - עומדים לרשותכם בליווי הלמידה גם בעת חירום ואתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.

התמודדות עם נגיף הקורונה

פורטל עובדי הוראה של משה"ח - באתר תמצאו מידע רחב על הנגיף, תוכלו לקרוא על דרכי התגוננות, שאלות נפוצות, חומרי הוראה ועוד.

Ccoronapp אפליקצייה ייעודית של משרד הבריאות - בה ניתן לקבל הודעות ועדכונים, לראות את מסלולי החשיפה לקורונה, לדווח על בידוד בית, לקבל הדרכה לגבי בידוד ועוד.

משרד החינוך פתח קו חם לנושא הקורונה המאוייש על ידי אנשי מקצוע של השירות הפסיכולוגי ייעוצי, לצורכי תמיכה, ליווי וסיוע. הקו פעיל מידי יום עד השעה 15:00

מספרי הטלפון הם: 1-800-25-0025  073-3931111

אתר עם מידע ונתונים על התפשטות המגיפה. מספרים, מפות, גרפים ועוד - לצרכי למידה, העשרה והגברת המודעות.

מסמך הנחיות לצוותי חינוך-טיפול להמשך שמירת קשר וטיפול באופן וירטואלי. 

דף הנחיות קידום נוער-היל"ה להתמודדות עם נגיף הקורונה. הנחות עבודה, עקרונות פעולה, הנחיות למנחי פדגוגיה, הנחיות למנחים חינוך טיפול, קישור לטופסי דיווח בידוד, מכתב להורים בעברית/ערבית, רשימת מסגרות חוץ ביתיות ועוד. 

רכזי המקצוע העלו מגוון חומרים לשימושכם בתקופה הזו. מוזמנים לבחור את התכנים המתאימים לעבודה עם התלמידים.

בעת חירום חשוב לשמור ככל הניתן על מסגרת ושגרה, לפניכם מבחר דרכים שיאפשרו לכם להמשיך לשמור על מסגרת למידה עבור התלמידים שלכם ביחידות קידום נוער - היל"ה.

למידה מרחוק

מבחר גדול של פעילויות בכלים דיגיטליים שיצרו מורי היל"ה על התכנים הנלמדים בתכנית היל"ה ומותאמות לתלמידים. בוחרים פעילות מתחום הדעת שלכם ושולחים את הקישור לתלמידים. למעבר לעמוד לחצו כאן.

גול סרטוני למידה הוא אתר עם מבחר רחב של סרטוני למידה, התכנים הולמים את התכנים הלימודיים ל12 שנ"ל ולבגרות. השימוש באתר יכול לאפשר לתלמידים להמשיך ללמוד גם מהבית, יש צורך ברישום של המורה ושל התלמיד כדי לקבל מנוי והדבר אורך מספר ימים. לפרטים  נוספים ולהרשמה לחצו על הקישור

כאן תוכלו לראות כיצד ניתן לחבר את הווצאפ שלכם אל המחשב, הדבר יאפשר לכם לשלוח לתלמידים שלכם בקלות קישורים לפעילויות דיגיטאליות.

כאן תוכלו לראות כיצד אתם כמורים יכולים לפתוח שיעור מקוון עבור התלמידים שלכם, בשיעור הם יוכלו לצפות בכם ולשמוע אתכם, תוכלו גם לשתף את המסך שלכם ולהציג בפניהם תכנים שתבחרו.

ב"מרחב הפדגוגי" של משרד החינוך תמצאו מגוון חומרי הוראה בתחומי השעת השונים: פעילויות מתוקשבות, מצגות, קישורים לאפליקציות רלוונטיות לתחום הדעת והצעות לכלים דיגיטליים.

קידום נוער-היל"ה עובר בימים אלה לשימוש נרחב ב-zoom. לפניכם קישור למדריך למורה וכן למדריך לתלמיד שאותו ניתן לשלוח לתלמידים. מצורפת כאן גם הקלטה של מפגש הדרכה על השימוש בזום שהועבר לצוותי היל"ה.

התמודדות עם מצבי חירום דורשת יכולת התמודדות וחוסן נפשי, לפניכם קישורים מומלצים לאתרים עם טכניקות התמודדות שאתם יכולים להשתמש בהן בעת חירום עבורכם ועבור תלמידיכם.

"מקום בטוח" - באתר המלצות ורעיונות לקיום שיח רגשי עם התלמידים, באתר גם תמצאו סרטונים, שאלות ותשובות נפוצות, פעילויות ועוד.

"חוסן בזמן חירום" - באתר מידע רחב ומקיף על תמיכה רגשית בזמן חירום.

"הרפיית ג'קובסון" - סרטון המסביר על טכניקת הרפייה המתאימה לשימוש עם תלמידים החשים לחץ וחרדה.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now